Эрдэнэт мэдээ

   

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
×

Анхааруулга

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 927

Баасан, 14 11-р сар 2014 00:00

2016 оны 06-р сарын 27-ноос 07-р сарын 03-ны хөтөлбөр

Даваа VI-27

07:00 “Өглөөний эхлэл” хөгжмийн завсарлага  
07:30 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
08:00 “Тэнэг иван” Хүүхэлдэйн кино
09:05 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (09-р хэсэг)  
09:40 Эрүүл мэндийн цаг
10:00 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
10:35 “Зөв санаа” нэвтрүүлэг /давталт/
10:55 “Дуулиант он жилүүд” ОАУСК 21-р анги
12:00 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
12:30 Уран сайхны кино
14:05 Хөгжмийн завсарлага
15:10 Хошин шог
16:25 “Том жерри хоёр” хүүхэлдэйн кино  
18:05 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (10-р хэсэг)
18:40 Эрүүл мэндийн цаг
19:00 Мэдээллийн хөтөлбөр
19:45 “Уул уурхайн нэвтэрхий толь” нэвтрүүлэг /давталт/  
20:00 “Дуулиант он жилүүд” ОАУСК 22-р анги
21:00 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
21:50 “Ханна” уран сайхны кино
23:45 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
00:30 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (10-р хэсэг)

Мягмар VI-28

07:00 “Өглөөний эхлэл” хөгжмийн завсарлага  
07:30 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
08:20 “Том жерри хоёр” хүүхэлдэйн кино
10:00 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (10-р хэсэг)  
10:35 Эрүүл мэндийн цаг
10:55 Мэдээллийн хөтөлбөр  
11:40 “Уул уурхайн нэвтэрхий толь” нэвтрүүлэг /давталт/
11:55 “Дуулиант он жилүүд” ОАУСК 22-р анги
12:55 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
13:45 “Ханна” уран сайхны кино
15:40 Хөгжмийн завсарлага
16:45 “Их хааны аялал” хүүхэлдэйн кино  
18:00 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (11-р хэсэг)
18:40 Эрүүл мэндийн цаг  
19:00 Мэдээллийн хөтөлбөр
19:50 Хөгжмийн завсарлага
20:00 “Дуулиант он жилүүд” ОАУСК  23-р анги
21:00  Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
21:50 “Эрдэнэтийн 35 эрхэм” нэвтрүүлэг (Д.Дашдондов)  
22:45 “Гудамжны төгсгөл дэхь байшин” уран сайхны кино
00:30  Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
01:15 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (11-р хэсэг)
 
Лхагва VI-29

07:00 “Өглөөний эхлэл” хөгжмийн завсарлага
07:30 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
08:20 “Их хааны аялал” хүүхэлдэйн кино
09:35 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (11-р хэсэг)
10:10 “Сонгууль-2016” сурвалжлага
10:30 Эрүүл мэндийн цаг
10:50 Мэдээллийн хөтөлбөр
11:40 Хөгжмийн завсарлага
11:50 “Дуулиант он жилүүд” ОАУСК 23-р анги
12:55  Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/  
13:45 “Эрдэнэтийн 35 эрхэм” нэвтрүүлэг (Д.Дашдондов)
14:40 Хөгжмийн завсарлага
15:00 “Сонгууль-2016” сурвалжлага  
15:45 “Гудамжны төгсгөл дэхь байшин” уран сайхны кино
17:30 “Мурамец” хүүхэлдэйн кино
18:45 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (12-р хэсэг)
19:20 Эрүүл мэндийн цаг  
19:40 “Цаг үе – Үйл явдал” сурвалжлага  (Авто тээврийн байгууллага)
20:00 “Сонгууль-2016” сурвалжлага
20:20 “Дуулиант он жилүүд” ОАУСК 24-р анги
21:20 Хошин шог
21:50 “Мөсөн хүн” уран сайхны кино
23:35 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (12-р хэсэг)
 

Пүрэв VI-30


07:00 “Өглөөний эхлэл” хөгжмийн завсарлага
07:30 Хошин шог  
08:20 “Мурамец” хүүхэлдэйн кино
09:35 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (12-р хэсэг)
10:10 Эрүүл мэндийн цаг
10:30 “Цаг үе – Үйл явдал” сурвалжлага (Авто тээврийн байгууллага)
10:50 Хөгжмийн завсарлага
11:10 “Дуулиант он жилүүд” ОАУСК 24-р анги
12:10 Хошин шог
12:40 “Мөсөн хүн” уран сайхны кино
14:30 “Дэлхийн төврүү аялсан нь” уран сайхны кино
16:10 Хөгжмийн завсарлага
16:42 “Оддын ноход” хүүхэлдэйн кино
18:00 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (13-р хэсэг)
18:40 Эрүүл мэндийн цаг
19:00 Мэдээллийн хөтөлбөр
19:45 “Зөв санаа” нэвтрүүлэг
20:00 “Алдах эрхгүй” ОАУСК 01-р анги  
20:55 Хөгжмийн завсарлага
21:00 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/  
21:50 “Бие хамгаалагч” уран сайхны кино
23:20 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
00:10 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (13-р хэсэг)

Баасан VII-01

07:00 “Өглөөний эхлэл” хөгжмийн завсарлага
07:30 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/  
08:20 “Оддын ноход” хүүхэлдэйн кино
09:38 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (13-р хэсэг)
10:15 Эрүүл мэндийн цаг
10:35 Мэдээллийн хөтөлбөр
11:20 “Зөв санаа” нэвтрүүлэг  
11:35 “Алдах эрхгүй” ОАУСК 01-р анги  
12:30 Хөгжмийн завсарлага
12:35 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
13:25 “Бие хамгаалагч” уран сайхны кино
14:55 Уран сайхны кино
16:23 “Мэлхий ба гүнж” хүүхэлдэйн кино  
18:00 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (14-р хэсэг)
18:40 Эрүүл мэндийн цаг
19:00 Мэдээллийн хөтөлбөр
19:45 “Цаг хугацааны зогсоол” нэвтрүүлэг (Майхан хөшөө)
20:00 “Алдах эрхгүй” ОАУСК 02-р анги
20:55 Хөгжмийн завсарлага
21:00 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/  
21:50 “Эрдэнэтийн 35 эрхэм” нэвтрүүлэг (Ц.Ерэнпил)  
22:30 “Гайхамшиг” уран сайхны кино
00:35 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
00:20 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (14-р хэсэг)
 

Бямба VII-02

08:00 “Өглөөний эхлэл” хөгжмийн завсарлага  
08:30 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/  
09:20 “Мэлхий ба гүнж” хүүхэлдэйн кино  
10:57 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (14-р хэсэг)  
11:35 Эрүүл мэндийн цаг
11:55 Мэдээллийн хөтөлбөр
12:40 “Цаг хугацааны зогсоол” нэвтрүүлэг (Майхан хөшөө)
12:55 “Алдах эрхгүй” ОАУСК 02-р анги
13:50 Хөгжмийн завсарлага
13:55 Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
14:45 “Эрдэнэтийн 35 эрхэм” нэвтрүүлэг (Ц.Ерэнпил)
15:25 “Гайхамшиг” уран сайхны кино
17:27 “Тэнэг иван” хүүхэлдэйн кино
18:25 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (15-р хэсэг)
19:00 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
19:30 “Сэтгэлээ нээе” чин сэтгэлийн ярилцлага
20:10 “Алдах эрхгүй” ОАУСК 03-р анги
21:00 “Танай гэрт” нэвтрүүлэг  
21:35 “А төлөвлөгөө” уран сайхны кино (1-р анги)
23:20 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
23:50 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (15-р хэсэг) 

Ням VII-03

08:00 “Өглөөний эхлэл” хөгжмийн завсарлага
08:30 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
09:05 “Тэнэг иван” хүүхэлдэйн кино
10:05 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (15-р хэсэг)
10:40 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр
11:10 “Сэтгэлээ нээе” чин сэтгэлийн ярилцлага
11:50 “Алдах эрхгүй” ОАУСК 03-р анги
12:42 “Танай гэрт” нэвтрүүлэг
13:15 “А төлөвлөгөө” уран сайхны кино  (1-р анги)
15:05 “Шаун хонины адал явдал” хүүхэлдэйн кино
16:26 “Гүнж ба вандуй” хүүхэлдэйн кино
18:05 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (16-р хэсэг)
18:40 Эрүүл мэндийн цаг
19:00 “Зууны манлай Эрдэнэт” сурвалжлага
19:20 “Цаг хугацааны зогсоол” нэвтрүүлэг (Майхан хөшөө) /давталт/
19:40 “Алдах эрхгүй” ОАУСК 04-р анги
20:35 Хөгжмийн завсарлага
20:40 Хөгжмийн завсарлага
21:00 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
21:30 “А төлөвлөгөө” уран сайхны кино (2-р анги)
23:20 “7 хоногийн тойм” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
23:50 “Монгол хит” нэвтрүүлэг (16-р хэсэг)

 

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК-ийн

Олон нийттэй харилцах албаны цахим хуудас

           

 

 

Зургийн цомог