Эрдэнэт мэдээ

   

×

Анхааруулга

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 927

Алтан унжлагат гал тахиа жилийн Эрдэнэт үйлдвэр ХХК-ийн Хөдөлмөрийн аваргуудыг танилцуулж байна Онцлох

12 2-р сар 2018 12:00
838 удаа үзсэн

 

ХӨДӨЛМӨРИЙН АВАРГУУД:
Даваадоржийн ЭРДЭНЭТҮЛХҮҮР
Ил уурхайн
Маркшейдерийн албаны
тэргүүлэх маркшейдер
Өлзийбатын БАЯРСАЙХАН
Ил уурхайн
Өрөмдлөг тэсэлгээний хэсгийн
тэсэлгээчин
Хүүхэнхүүгийн АМАРТӨР
Ил уурхайн
Уулын тоног төхөөрөмжийн
төвлөрсөн засварын хэсгийн
тоног төхөөрөмжийн механикч
Баасангийн ГАНХУЯГ
Ил уурхайн
Үйлдвэр техникийн албаны
Ээлжийн дарга-уурхайн диспетчер
Дагвын БОЛОР-ЭРДЭНЭ
 Автотээврийн байгууллагын
Уулын технологийн тээврийн
ээлжийн дарга
Халтарын БОЛДБААТАР
Автотээврийн байгууллагын
механикийн албаны
тоног төхөөрөмжийн засварын механикч
Пэрэнлэйн НАРМАНДАХ
 Автотээврийн байгууллагын
Зорчигч тээврийн хэсгийн
автобусны жолооч
Эрдэнэбатын ЛХАГВАЖАВ
Автотээврийн байгууллагын
Цахилгаан тоног төхөөрөмжийн
цахилгааны засварчин
Дамдинсүрэнгийн ТОГТОХБАЯР  
Баяжуулах үйлдвэрийн
Нунтаглан баяжуулах хэсгийн
хяналтын операторч
Рагчаагийн ГАНТУЛГА
Баяжуулах үйлдвэрийн
Хаягдлын аж ахуйн хэсгийн
орлогч дарга 
Оюунбатын  УУГАНБАЯР  
Баяжуулах үйлдвэрийн
Бутлан тээвэрлэх хэсгийн
ээлжийн мастер
Дашнямын ГАНБААТАР
Баяжуулах үйлдвэрийн
Засварын хэсгийн
цахилгаан ба хийн гагнуурчин
Элдэвийн БАЯННҮРЗЭД  
Баяжуулах үйлдвэрийн
Өргөн тээвэрлэх машин, механизмын хэсгийн өргөн тээвэрлэх машин, механизмын
засвар үйлчилгээний засварчин
Хөхөөгийн ГЭРЭЛТУЯА
Засвар механикийн заводын
Металл хийцийн хэсгийн
гүүрэн кранчин 
Наранхүүгийн  АЛТАНЧИМЭГ
Засвар механикийн заводын
Хэвний хэсгийн
хольц бэлтгэгч
Лхагважавын  ЭРДЭНЭБИЛЭГ  
Засвар механикийн заводын
Засвар угсралтын хэсгийн
тоног төхөөрөмжийн засварчин
Пүрэвдоржийн ДАВААБАЯР
Геологи маркшейдерийн хэлтсийн Маркшейдерийн товчооны
Тэргүүлэх маркшейдер
Галдангийн ЯДАМСҮРЭН
Тээвэр, ложистикийн албаны
замчин
Бямбадоржийн БАЯСГАЛАН
Тээвэр ложистикийн албаны
5 дугаар төв агуулахын
нярав
Машийн БОЛОРМАА
ДЦС-ын
ДШС-ний хэсгийн
ашиглалт-засварын мастер
Осордэлэгийн ЭНХБАТ
Эрчим хүчний цехийн
Тэргүүлэх эрчим зүйч
Бямбажавын ХАШ
Цахилгаан цехийн
агуулахын эрхлэгч
Эрхэмбаярын ЭНХТҮВШИН
Холбоо, мэдээлэл, техник автоматжуулалтын цехийн
Галын автоматжуулалтын хэсгийн тохируулгын  инженер
Түгдоржийн БҮРЭНТОГТОХ
Геологи хайгуулын ангийн
ХАБЭА-н инженер
Үдэрпилийн БАТЧУЛУУН
Засвар монтажийн цехийн
Засварын хэсгийн
ахлах мастер
Жадамбаагийн ТҮМЭНЦОГТ
Лаборатори судалгааны төвийн Судалгааны  хэсгийн 
бутлуурчин
Даваадоржийн  МӨНХБАТ
Чанар хяналтын хэлтсийн
Техник хяналтын албаны
чанар шалгагч
Дашцэрэнгийн БОЛОРМАА
Төслийн менежментийн хэлтсийн Цахилгааны товчооны
тэргүүлэх инженер, зохион бүтээгч
Тойвгоогийн ГАНТӨМӨР
Эрдэнэт сувиллын цогцолборын
цахилгаан механикч
Оюунболдын АРИУНБОЛД
Сэлэнгэ амралтын баазын
ачигч, мужаан
Пунцаг-Ёндонгийн САРАНГЭРЭЛ
 Нийтийн хоолны хэсгийн
ахлах тогооч
Эрхэмбаярын ТОГТОХДАВАА
Үйлчилгээ, аж ахуйн албаны
Техникийн хэсгийн мужаан
Хавдалын ХУАТ
“Катюша” орос цэцэрлэгийн
багш
   
Лхагваагийн НАРАНЦЭЦЭГ
 Технологийн сургуулийн
СШУТ-ийн эрхлэгч,
орлогч захирлын үүрэг гүйцэтгэгч
   


ХҮНДЭТ ДЭВТЭРТ НЭР НЬ БИЧИГДСЭН:

ЭРДЭНЭ-ОЧИРЫН ДОРЖБОЛД
Баяжуулах  үйлдвэрийн
Засварын хэсгийн
тоног төхөөрөмжийн засварчин
РЭНЦЭНГИЙН ЭНХТАЙВАН
Автотээврийн байгууллагын
Тусгай зориулалтын машин механизмын
засварын хэсгийн мастер 
ЛУВСАНЧҮЛТЭМИЙН ОЮУНБИЛЭГ
Уурхайчин соёлын ордны
Эрчим зүйч



 





                            







 

Сүүлд өөрчлөгдсөн Даваа, 12 2-р сар 2018 13:38
Үнэлэх
(0 Саналууд)

Сэтгэгдэл бичих

Уншигчдын бичсэн сэтгэгдэлд erdenettoday.mn хариуцлага хүлээхгүй болно. Та сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй.

 

Эрдэнэт үйлдвэр ХХК-ийн

Олон нийттэй харилцах албаны цахим хуудас

           

 

 

Зургийн цомог